Vojta Hurych

Blanka a Adam

Vdávat jsem se chtěla 6. září, ale Vojta byl obsazený a to už rok dopředu! Je vidět, že fotí pro radost, naši radost, a jak skvěle! Proto nikdy nebudu litovat, že jsem se vdávala o 14 dní později než v den, který jsme si přáli.

Linda a Patrik

Pro svůj svatební den, jsem si svobodně vybrala dva muže. Mého vysněného budoucího manžela Patrika a skvělého fotografa Vojtu. Ani jeden nezklamal. Toho prvního dál už doporučovat z pochopitelných důvodu nebudu, ale pokud chcete nevšední fotky s příběhem od příjemného Pana fotografa, pak je Vojta ta pravá volba.

Kája a Martin

To, že je Vojta skvělý fotograf je jasné! Stačí se podívat na pár fotek. Stejně důležité, možná ještě důležitější však je, že je skvělý člověk. Při focení se s ním člověk cítí prostě bezvadně a je to na fotkách vidět.

Péťa a Fanda

Pokud chcete fotky, řekněte si fotografovi. Pokud chcete zachytit krásné vzpomínky, řekněte si Vojtovi.

Hela a Filip

Oslovit Vojtu bylo druhé nejlepší rozhodnutí hned potom se vzít. Je to člověk, který bere svoje řemeslo s pokorou a má obrovský dar popsat silné emoce - originálně, vkusně a s humorem. Děkujeme za ty nejkrásnější svatební fotky!

Valča a Ondra

Kromě očividně výborné kvality fotografií musíme pochválit hlavně Vojtův skvělý lidský přístup. Nevnímali jsme ho jako cizího člověka, který musí dělat svoji práci, ale jako dalšího člena rodiny, který shodou okolností vlastní fotografické náčiní, umí s ním parádně zacházet a ještě ho to náramně baví. Jednoznačně doporučujeme.

Renata a Ondřej

Vojtu jsme si vybrali jako našeho svatebního fotografa z několika důvodů. O tom, že dělá krásné přirozené fotky, které nevzbuzují pocit přeslazeného kýče, se nemusíme vůbec bavit. Ale co bych chtěla vyzdvihnout je především to, že je neuvěřitelně empatický, milý, rychlý, nestresuje a je vždy perfektně připravený. To jsou vlastnosti, které jsme během svatby maximálně ocenili.

Lucka a Marek

Vojta a jeho fotky jsou holt jiný kafe – profesionál se srdcem na pravém místě, který dělá věci jinak než ostatní. Vidí a zachytí, co jiným uniká. Proto ho máme tak rádi!

Janča a Lukáš

Vojta je nejen dobrý společník, ale profesionál každým coulem. Jak jinak by bylo možné mít tak úžasné fotky ze svatby i když celý život žijete v přesvědčení o vlastní nefotogeničnosti? Vojta prostě dodává celý balíček - empatii, úsměv v perných chvilkách, občasnou neviditelnost, sympatickou profesionalitu a hlavně fakt krásný fotky, na které je radost pohledět i po tisící.

Cením si vaší důvěry.
Budu váš dvorní fotograf?

Rezervace

728 159 444 zavolejte mi

Mánesova 925, Hradec Králové stavte se na kafe

vojta@hurych.cz napište mi

Aby vám u mě na webu všechno dobře fungovalo, používám cookies.