Fotograf Vojta Hurych

Hedi a Ondra

9/6/2018

Hotel Orlík

Je super, když potkáte lidi, co se neberou až tak moc vážně a dokáží si ze sebe udělat srandu. Třeba tady na veselce Hedi a Ondry jsem jich potkal opravdu hodně a tím nemyslím jen neznámé pány z rozlučky se svobodou budoucího ženicha, kteří se chtěli vyfotit s nevěstou. Sranda musí být! Ještě jednou děkuju za důvěru, moc jsem si to s váma se všema užil! :)

Hedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a OndraHedi a Ondra

Prostor pro vaše komentáře

Dag (27. 06. 2018 15:28)

Dobrý den,

mohl bystě mi sdělit, jakým sklem jste fotil tuto svatbu? .)
Snažím se ten širokej a zároveň blízkej záběr někam zařadit... ale marně .p
Děkuju moc .)

S pozdravem

Dag

Vojta Hurych (28. 06. 2018 08:35)

Zdravím Dagu,

kratší záběr je na 35 mm, delší pak na 75 mm a večerní párty na 18 mm :)

Opatrujte se, Vojta

Adriana (28. 06. 2018 11:59)

A já závidím a obdivuji takto uvolněné a veselé svatebčany!!!! To je pak materiálu k focení až až :-) . Mě to zatím nějak moc nevychází...... kápnout na tak uvolněnou svatbu. Jako vždy... krásné!!!!!

Vojta Hurych (28. 06. 2018 21:19)

Adriano, děkuju :) Budťe trpělivá, určitě na takové brzy narazíte :) Držím palce :) Vojta

Oslovil vás
tento příběh?

Rezervace

728 159 444 zavolejte mi

Mánesova 925, Hradec Králové stavte se na kafe

vojta@hurych.cz napište mi

Aby vám u mě na webu všechno dobře fungovalo, používám cookies.