Vojta Hurych

Kika a Zdenda

Zbraslavská myslivna

Fotím podle sluchu nebo běžím tam, kde se něco děje. Je to ověřený recept na upřímný fotky. Zkrátka to vždy funguje. Tedy až do teď. Zatím jsem nezažil takovou veselku, kdy jsem nevěděl, kam se rozběhnout dřív. Jestli zachytit slzičky dojetí, upřímný smích, láskyplné objetí nebo radost z toho, že se roztrhlo nebe začalo pršet. Kdybych měl jedním slovem popsat váš den, Kiko a Zede, tam by to bylo "pohlazení". 

Věřím, že jsme jen odrazem našich nejbližších. Máte kolem sebe úžasné lidi. Držte se a někdy mi z vašich četných cest třeba pošlete pohled. Na vaší (v nejlepším slova smyslu) "uplakanou" veselku budu ještě dlouho vzpomínat, děkuju! :)

Prostor pro vaše komentáře

Katarína (01. 08. 2017 09:56)

Vaau Kika a Zdenko, fotky zo svadby máte nádherné, určite aj svadba bola perfektná :) ... prajem vám krásne a v láske prežitý spoločný život a veľa šťastne precestovaných miest po svete :)

K. Kráľová ml.

Magdalena Smolková (03. 08. 2017 08:50)

Skvělé fotografie a vystižená atmosféra. Výborné postřehy i práce fotografa. Stejně ale nejvíce záleží na svatebčanech. Tady je vidět přirozenost a obrovské neskrývané emoce. Sen fotografů :-)

Eva (03. 08. 2017 22:22)

Vojto ... nádhera!!

Oslovil vás
tento příběh?

Rezervace

728 159 444 zavolejte mi

Mánesova 925, Hradec Králové stavte se na kafe

vojta@hurych.cz napište mi